Aktuálně volné pozice

Fyzioterapeut/ka - Praha 1 - částečný úvazek

Do našeho týmu fyzioterapeutů hledáme kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

  • zajišťování rehabilitační péče pro klienty
  • vlastní provádění terapie (reflexní masáže, kineziologické rozbory, individuální cvičení...)
  • zpracování zdravotnické dokumentace v interním systému
  • podílení se na zavádění nových produktů/služeb v rehabilitačním centru

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
  • výhodou absolvované kurzy v oblasti měkkých a mobilizačních technik, kurzy na neurofyziologickém podkladu (Vojtova terapie, DNS, McKenzie)
  • komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku
  • místo výkonu práce v centru Prahy
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • podporu vzdělávání a účasti na akreditovaných seminářích, volno a příspěvek na vzdělávací akce mimo společnost
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • stravenky, Benefit Plus Cafeterie
  • kartu Multisport, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další zajímavé benefity

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, kontaktujte, prosím, naše personální oddělení, e-mail: jobs@teamprevent.cz